Muzułmanin zamordował partnerkę – podczas apelacji zasnął i… spadł z ławki

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Muzułmanin zamordował swoją partnerkę – podczas apelacji zasnął i… spadł z ławki. Sprawa miała miejsce w tolerancyjnej Francji.

“Metz. Hafid Mallouk skatował na śmierć swoją partnerkę Julie Martin, a jej ciało spalił. Dostał 20 lat. Złożył odwołanie od wyroku, ale na procesie apelacyjnym zasnął, że aż spadł z ławki. Dostał 30 lat.” – informuje na Twitterze Adam Gwiazda.

Mężczyzna oskarżony w Metz o skatowanie swojej partnerki na śmierć w 2014 r. został skazany w piątek na 30 lat więzienia, dziesięć lat dłużej niż na pierwszym procesie. “Nareszcie jakiś rozsądny sędzia” – komentują internauci.

Zwęglone ciało kobiety odnaleziono 14 lipca 2014 roku. Muzułmanin pozostawił je w lesie Haye, niedaleko Villers-Clairieu. Sędzia skazał wówczas mężczyznę na 20 lat więzienia. Podczas apelacji imigrant nie przejmował się wyrokiem sądu, w trakcie trwania rozprawy zasnął.

Jak stwierdził sąd w uzasadnieniu podwyższenia wyroku – zwiększenie lat kary oparł prawie wyłącznie na złym zachowaniu oskarżonego. W regionalnej gazecie podano, że nawet „ześlizgnął się ze swojej ławki”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY