SKANDAL! Wymówiono salę na spotkanie z Michalkiewiczem: “To presja ideologiczna”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Stanisław Michalkiewicz

Stanisław Michalkiewicz / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Skandaliczne zachowanie OSiR. Rotom Niepodległości wymówiono salę na spotkanie z redaktorem Michalkiewiczem: “To presja ideologiczna”.

Roty Niepodległości organizowały jutro spotkanie ze znanym prawicowym redaktorem, Stanisławem Michalkiewiczem. W ostatniej chwili okazało się, że OSiR postanowił wymówić organizatorom spotkanie. O sprawie informuje m.in. prezes Marszu Niepodległości, Robert Bąkiewicz.

“SKANDAL‼️ @RotyMN wymówiono salę na jutrzejsze spotkanie z red Michalkiewiczem. To już kolejny raz, gdy patrioci nie mogą zorganizować spotkani otwartego z niepoprawnym politycznie dziennikarzem. W tym momencie szukamy zastępczej sali” – wprost pisze Robert Bąkiewicz. W podobnym tonie komentuje Tomasz Kalinowski.

“Nasila się presja ideologiczna. W stolicy Polski nie można już spokojnie zorganizować spotkania otwartego, bo ciągle wymawiane są lokale. Kompletny absurd” – ostro o działaniach OSiR pisze członek zarządu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Roty Niepodległości nie zamierzają jednak składać broni. Jutrzejsze spotkanie się odbędzie: “Szukamy lokalu. Spotkanie się odbędzie. Nie damy zamknąć sobie ust! Więcej info wkrótce” – piszą organizatorzy spotkania na Twitterze.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY