Winnicki: Otwierając się na migracje Polskę czeka los Zachodu [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Prezes Ruchu Narodowego oraz poseł Konfederacji Robert Winnicki w Mediach Narodowych odniósł się do podanej przez ABW informacji o radykalnym islamiście z Ukrainy, który planował przeprowadzenie zamachu w Polsce.

Prezes Ruchu Narodowego oraz poseł Konfederacji przypomniał, że jego środowisko, a także grupy wchodzące w skład prawicowej koalicji wielokrotnie przez wiele lat podkreślało problem imigracji.

“Nie bez powodu została podana taka informacja. Prędzej czy później wyciekła, by ona z kręgów rządowych. Jest problemem w Polsce masowa imigracja z różnych stron” – powiedział Robert Winnicki.

Zobacz także: Wyspa Bougainville’a ogłosiła niepodległość po przebytym referendum

“Witamy na zachodzie, jeżeli chodzi o kwestię imigrancką. Mamy ludzi z republik środkowo-azjatyckich, mamy sporą grupę hindusów, nepalczyków, a także wyznawców islamu” – podkreślił poseł Konfederacji.

Robert Winnicki wyjaśnił, że radykalny islam jest w Polsce obecny od wielu lat, a także przytoczył tematy konferencji w Sejmie organizowanej w 2016 roku o Państwie Islamskim – “Wiemy, że radykalny islam jest już od wielu lat obecny w Polsce. To, że to są małe grupy ludzi nie ma znaczenia na przyszły stan”.

Więcej w materiale wideo poniżej:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY