Magdalenie Biejat z Partii Razem nie podoba się krzyż w Sejmie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Wikipedia

Magdalena Biejat, wybrana głosami polityków PiS, nadal kieruje Komisją Polityki Społecznej i Rodziny. Teraz lewackiej działaczce przeszkadza w Sejmie krzyż.

Oto wybór polityków tak zwanej prawicowej partii – Prawa i Sprawiedliwości. Jak już wielokrotnie pisaliśmy o tej skandalicznej sprawie, głosami polityków PiS przewodniczącą Komisji Polityki Społecznej i Rodziny została działaczka skrajnie lewackiej i neomarksistowskiej Partii Razem, Magdalena Biejat. Mocno krytykowała to Konfederacja. Kiedy decyzja ta zaczęła odbijać się czkawką politykom PiS, zaczęli się od niej odcinać w mediach.

Ponarzekali, pozapewniali, narobili sporo medialnego szumu. Jak to się mówi – zrobiono bardzo wiele, żeby nie zmieniło się nic. Słowo klucz – oburzenie było na potrzeby mediów, a polityka polityką. Magdalena Biejat nadal kieruje pracami Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. To w tej komisji będzie mówiło się o polskich rodzinach, wychowywaniu dzieci, o statusie mordowania nienarodzonych dzieci w polskim prawie. Biejat bryluje też w lewicowych i liberalnych mediach.

ZOBACZ TAKŻE: Winnicki: Otwierając się na migracje Polskę czeka los Zachodu [WIDEO]

W rozmowie z portalem internetowym, powiązanym z “Gazetą Wyborczą”, Magdalena Biejat podkreśliła, że przeszkadza jej w Sejmie chrześcijański krzyż. Chociaż politycy Lewicy na razie nie mają zamiaru poruszać sprawy w czasie pracy sejmowej, prędzej czy później możemy się spodziewać palikociarskich zagrywek. Mniejszości po raz kolejny będą starały się zmieniać życie większości – oczywiście w imię “tolerancji” i “demokracji”. Cieszmy się, że w polskim parlamencie znaleźli się też bezkompromisowi obrońcy Polski narodowej i katolickiej.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY