Kolizja limuzyny rządowej z tirem: W środku znajdował się wicepremier Gowin

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Na drodze krajowej nr. 7 miała miejsce niebezpieczna kolizja z udziałem limuzyny rządowej wraz z podróżującym w środku wicepremierem Jarosławem Gowinem. Zderzyła się ona z samochodem ciężarowym. W wypadku nikt nie ucierpiał.

Jest to kolejne już darzenie podobnego typu z udziałem samochodu rządowego prowadzonego przez kierowców SOP. Tym razem kolizja miała miejsce pod Napierkami w województwie warmińsko-mazurskim. W wypadku na szczęście nikt nie ucierpiał.

Zobacz także: Ksiądz Szydło prosi ostatecznie o przeniesienie do stanu świeckiego

“Samochód uprzywilejowany SOP, ze światłami dźwiękowymi, uległ kolizji z samochodem ciężarowym, który nie ustąpił pierwszeństwa. W samochodzie były osoba ochraniana” – powiedział informator z czerwonego telefonu Radio Zet.

Z początku nie ujawniano informacji o osobie przewożonej rządowym autem. Wkrótce jednak ministerstwo nauki i szkolnictwa wyższego oświadczyło, że w kolizji brał udział wicepremier Jarosław Gowin.

“W zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 7 wziął udział samochód SOP przewożący wicepremiera Jarosława Gowina” – powiedziała rzecznik ministerstwa Katarzyna Zawada.

Radio Zet

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY