Kto finansuje kampanię gwiazdy TVN? “Nie ma bytu prawnego jak „Sztab Hołowni”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W mediach społecznościowych pojawiają się pytania o finansowanie kampanii Hołowni. Jak wskazują dziennikarze – nie ma bytu prawnego jak sztab wyborczy celebryty TVN.

Przypominamy, że dwa dni temu Szymon Hołownia ogłosił swój start na prezydenta: “Powiem wprost, po raz pierwszy publicznie – na początku przyszłego roku zostaną ogłoszone wybory prezydenckie, chcę w nich kandydować – powiedział w niedzielę dziennikarz. Jak zaznaczył chce pełnić funkcję stróża narodowej wspólnoty”.

Hołownia wystąpił w niedzielę w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Po jego wystąpieniu pojawiły się wątpliwości ws. finansów. Jak sam podkreślał – sam zapłacił za wynajęcie sali. Do tej pory nie przedstawił jednak żadnych dokumentów, które potwierdzają jego wersje wydarzeń.

Wątpliwości ma m.in. Przemysła Majewski: “Wiele osób pyta o organizację dzisiejszej konwencji S. Hołowni w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Dlatego razem z @SkibaDlaGdanska złożyliśmy w piątek interpelację do władz miasta by dowiedzieć się o zasady i kwotę udostępnienia sali. Liczymy na transparentność finansowania!”

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY