REKLAMA

Greta Thunberg powiązana z wielkim biznesem. Kolejna gazeta demaskuje nastolatkę

REKLAMA

Greta Thunberg została powiązana z wielkim biznesem. Kolejna gazeta demaskuje nastolatkę, tym razem duży artykuł pojawił się w „El Confidencial”.

Chora na aspergera dziewczynka to bohaterka ekoterrorystów z całego świata. „El Confidencial” ostro rozprawił się z legendą dziewczynki. Według gazety za jej działalnością stoją osoby, które zarabiają miliony na „ekologicznym proteście”, a ona sama ma nakręcić histerię klimatyczną wśród dzieci i młodzieży.

Gazeta twierdzi, że Greta Thunberg to „produkt ekologicznych lobbystów, agentów PR, eko-naukowców i think tanku założonego przez byłą minister w szwedzkim rządzie socjaldemokratycznym powiązaną z krajowymi firmami energetycznymi. Firmy te przygotowują się do największej bonanzy kontraktów rządowych w historii związanej z ekologizacją zachodnich gospodarek”.

Gazeta dotarła do źródeł, które ujawniają, że rodzina Thunbergów jest powiązana z organizacją European Climate Foundation – EFC wspiera m.in. fundusz rodziny Rockefellerów oraz Michaela Bloomberga.

O dziewczynce informowaliśmy już rok temu. 15-latka rozpoczęła strajk, ponieważ… zmienia się klimat. Uczennica uznała, że nie chodząc lekcje wpłynie na decyzje polityków. Dziewczynka siadała przed parlamentem i trzymała transparenty. Na jednym z nich widniał napis: „Robię to, ponieważ wy, dorośli, spiep***liście moją przyszłość”.

Od tego czasu Greta tylko nakręcała się w swoim strajku klimatycznym. Gdy siedziała przed szkołą „przypadkiem” przechodził Ingmar Rentzhog, założyciel platformy mediów społecznościowych. Okazuje się, że promocja akcji przez Ingmara to ściśle zaplanowany kampania, która ma na celu nacisk na polityków, aby zmusić ich do przeznaczenia gigantycznych funduszy na „zielone” inwestycje, za którymi stoją członkowie Global Challenge.

REKLAMA

Komentarze