Więzień nawrócił na islam mężatkę, strażniczkę. Nosiła słuchawkę, wydawał jej polecenia

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Szokująca historia wydarzyła się w jednym z francuskich więzień. 37-latek nawrócił na islam mężatkę, strażniczkę. Nosiła słuchawkę 24/24, a on wydawał jej polecenia.

“W trzy miesiące 37-letni Mohammed nawrócił na islam 40-letnią mężatkę. Kontrolował ją do tego stopnia, że nosiła w uchu słuchawkę, przez którą wydawał jej polecenia 24/24h. Problem: Mohammed to więzień, a omotana kobieta to strażniczka więzienna” – informuje Adam Gwiazda.

“Był uprzejmy, miły, 13 września wyznał mi miłość, powiedział, że mnie kocha” – relacjonuje strażniczka, która pod wpływem młodszego mężczyzny przeszła na islam – “Zrobiłam to, aby był szczęśliwy. To nie jest mój świat, nie modliłabym się i wyznawała ich zasad”.

Okazuje się, że kobieta nie tylko spełniała zachcianki mężczyzny – przywoziła mu karty SIM, telefony komórkowe, pieniądze. Muzułmanin kazał jej nosić słuchawkę i przez całą dobę wydawał jej polecenia: “Nie wolno mi już było witać się z ludźmi. Musiałam nosić długie ubrania, aby nie było widać mojego ciała” – mówi kobieta.

Jak podkreśla – wysłała sygnały psychologiw więziennemu oraz swoim kolegom. Ale nikt nic nie zauważył. Sąd skazał mężczyznę na kolejne dwa lata więzienia – kobieta otrzymała karę sześciu miesięcy w zawieszeniu.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY