Sławomir Mentzen zaorał J. Senyszyn. Poseł PiS dziękuje Konfederacji

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Sławomir Mentzen

Sławomir Mentzen: Trwa wojna o normalność / fot. YT/Media Narodowe

Sławomir Mentzen w programie telewizyjnym dał lekcję historii Joannie Senyszyn z SLD. Poseł PiS Robert Telus dziękuje Konfederacji za postawę.

Jak już informowaliśmy, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Włodzimierz Czarzasty, w skandaliczny sposób bronił Armii Czerwonej. Po raz kolejny działania sowietów nazywał “wyzwoleniem”, obrażając pamięć tysięcy Polaków poległych w walce z obydwoma okupantami. Od tego czasu politycy klubu tzw. “Lewicy” (SLD, Wiosna Roberta Biedronia i skrajnie lewacka Partia Razem) nieudolnie próbują bronić słów Czarzastego.

Konfederacja podjęła zdecydowane działania w celu usunięcia Czarzastego z funkcji wicemarszałka Sejmu, o czym dzisiaj poinformowaliśmy. W programie telewizyjnym stacji Polsat News jednym z gości był polityk Konfederacji, Sławomir Mentzen. W programie uczestniczyli także m.in. Joanna Senyszyn z SLD i poseł Robert Telus z PiS. Mentzen zaorał Senyszyn, która próbowała bronić opinii Czarzastego. Filmik ze słowami prawdy zyskuje popularność w Internecie.

ZOBACZ TAKŻE: Konfederacja bierze się za Czarzastego. Szef SLD Bronił Armii Czerwonej

“We wrześniu 1939 roku Polskę najechali Niemcy oraz Sowieci (…) W 1941 r. dwaj okupanci znowu się poróżnili i Hitler najechał Stalina. Czy o zajęciu przez Niemców polskich Kresów też pani mówi, że to jest wyzwolenie polskich ziem spod sowieckiej w 41 r.? Nie, nikt normalny tak nie mówi. Bo to nie było wyzwolenie, to była po prostu wymiana okupanta. I w 44 i 45 r. doszło do tego samego, z tym że teraz Sowieci wyganiali Niemców (…)”. Robert Telus z PiS podziękował za postawę Konfederacji. Nie wiedział jednak, czy PiS poprze wniosek Konfederacji o usunięcie Czarzastego.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY