Przynieś podpisy pod #STOP447 i wygraj książkę o Witoldzie Pileckim

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Jutro pierwsze spotkanie autorskie z dr Anną Mandrelą, autorką książki “Kto zdradził Witolda Pileckiego?”. Przynieś podpisy pod #STOP447 i wygraj książkę!

Jak już informowaliśmy, jutro pierwsze spotkanie autorskie z dr Anną Mandrelą, autorką książki “Kto zdradził Witolda Pileckiego?”. Spotkanie odbędzie się jutro, tj. 5 grudnia, w Katowicach. Początek o godzinie 18:00 w Hotelu Katowice przy al. Al. Korfantego 9 (sala tarasowa na parterze). 15 grudnia spotkanie w Świdnicy, o godz. 16:00 w sali przy Kościele NMP Królowej Polski przy ul. Prądzyńskiego 2. Dzień później, 16 grudnia o godz. 16:30 w Wałbrzychu, sala przy kościele św. Jerzego przy ul. św. Jerzego 4. 18 grudnia o godz. 18:00 w Warszawie, w lokalu przy ul. Foksal 3/5.

Teraz organizatorzy spotkań proponują ciekawy “konkurs”, który będzie obowiązywał na spotkaniach w Katowicach i Warszawie. Ten, kto przyniesie na spotkanie największą liczbę podpisów pod projektem ustawy #STOP447 w nagrodę dostanie książkę “Kto zdradził Witolda Pileckiego”. Zbiórka Rot Marszu Niepodległości trwa już od dłuższego czasu. W przeciągu trzech miesięcy trwania zbiórki trzeba zebrać sto tysięcy podpisów. Ustawa #STOP447 ma zabezpieczyć Polaków i Polskę przed zakusami środowisk żydowskich, które chcą nas pozbawić nawet do 300 miliardów dolarów.

ZOBACZ TAKŻE: ,,Kto zdradził Witolda Pileckiego?” spotkanie autorskie w Katowicach

“Jak doszło do aresztowania rtm. Witolda Pileckiego? To jedyna książka, która przedstawia nieznane dotąd fakty z ostatnich dwóch lat życia jednego z największych polskich bohaterów! Kto zdradził rtm. Pileckiego? Okazuje się, że autorzy poprzednich książek oskarżali zupełnie niewinne osoby… Przedstawiamy niepublikowane dotąd dokumenty ze Studium Polski Podziemnej i Instytutu Pamięci Narodowej oraz agenturalne meldunki, które przyczyniły się do aresztowania rtm. Pileckiego i jego towarzyszy” – czytamy w opisie książki.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY