Łukasz, bohater z Londynu, może być zagrożony. Zemsta terrorystów?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Łukasz, polski bohater z Londynu, który mimo ran walczył z islamskim terrorystą, może mieć kłopoty. Brytyjskie media ujawniły jego dane.

Przypomnijmy. Kilka dni temu w Londynie doszło do ataku terrorystycznego, którego dokonał Usman Khan. Zanim został on zastrzelony przez policjantów, zabił dwie osoby i ranił kilka innych. Został on powstrzymany przez trójkę mężczyzn, w tym Polaka – Łukasza. Mężczyzn szybko okrzyknięto bohaterami. Ostatnio okazało się, że to nie Polak walczył przy pomocy kła narawala.

Polak powstrzymywał terrorystę, dzięki czemu pozostali uczestnicy spotkania, podczas którego zaatakował Usman Khan, mogli uciec. Został raniony pięć razy nożem. Potem terrorystę zaatakowali dwaj inni mężczyźni, w tym jeden z kłem narwala. Chociaż to nie Polak dzierżył słynną już “broń”, wykazał się olbrzymim bohaterstwem. Łukasz wydał oświadczenie, że chce dojść do zdrowia w prywatności, a my szanując prośbę naszego rodaka, nie będziemy podawać jego danych.

ZOBACZ TAKŻE: Konfederacja bierze się za Czarzastego. Szef SLD Bronił Armii Czerwonej

To właśnie opublikowanie pełnych danych Polaka oraz jego zdjęć może spowodować jeszcze większe zagrożenie jego życia. Zwracają na to uwagę specjaliści i dziennikarze. Islamskim radykałom będzie łatwo go znaleźć i zemścić się na nim. W związku ze skandalicznym działaniem brytyjskich mediów, Polak może mieć wielkie problemy. Jako bohater Zachodu w walce z islamskim terroryzmem, może stać się on obiektem ataków. Polska i Wielka Brytania powinny mu zapewnić nie tylko medal, ale i bezpieczeństwo.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY