Zjazd Liderów Ruchu Narodowego w Spale. Szkolenia i dyskusje

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Od 29 listopada do 1 grudnia w Spale miał miejsce tzw. Zjazd Liderów Ruchu Narodowego. Narodowcy szkolili się, dyskutowali i planowali działania.

Działacze Ruchu Narodowego publikują w Internecie liczne zdjęcia z kilkudniowego Zjazdu Liderów swojej partii. W dniach 29 listopada – 1 grudnia w Spale odbywał się tak zwany Zjazd Liderów Ruchu Narodowego. To coroczne spotkanie narodowców, polegające na podsumowywaniu minionego roku działalności, omawianiu obecnej sytuacji w strukturach oraz planowaniu przyszłych działań. Sądząc po liczbie uczestników zjazdu, struktury narodowców stale się rozwijają.

To duże, silne i zdyscyplinowane struktury narodowców pozwalały Ruchowi Narodowemu startować w każdych wyborach – w dużej mierze to ich robota zapewniła skuteczną zbiórkę podpisów Konfederacji przed wyborami europarlamentarnymi oraz wyborami do parlamentu polskiego. W zebraniach, szkoleniach i dyskusjach w czasie Zjazdu Liderów brali udział wszyscy posłowie narodowców, którzy dostali się do Sejmu z listy Konfederacji.

ZOBACZ TAKŻE: Głos na korwinowca to głos na Korwina? Prawybory Konfederacji

W czasie zjazdu trwały także obrady ciał statutowych kierujących działaniami partii. Dwa dni szkoleń, podsumowania, omówienia i planowanie przyszłości może pomóc partii przygotować się do kolejnej bardzo ważnej kampanii wyborczej. Konfederacja wchodzi bowiem w okres prawyborów prezydenckich. Jedynym kandydatem Ruchu Narodowego w prawyborach jest wiceprezes ugrupowania, poseł Krzysztof Bosak.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY