Nowoczesna tonie w długach. Szłapka przyznaje: Musimy ciąć koszty

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Wikipedia

Nowy przewodniczący Nowoczesnej przyznaje, że partia ma poważne problemy finansowe. Adam Szłapka w rozmowie z portalem interia.pkl przyznaje, że muszą ciąć koszty.

“Zmieniamy biuro. (…) Będziemy współpracować z biurem poselskim naszej warszawskiej posłanki, czyli Katarzyny Lubnauer. Nie potrzebujemy tak dużej powierzchni, jaką mamy teraz” – podkreśla lider Nowoczesnej informując, że partia musi zmienić siedzibę ze względu na finanse.

Przewodniczący nie ukrywa, że za tymi działaniami stoją problemy finansowe: “To są oczywiście oszczędności i racjonalizacja kosztów. Nowoczesna ma przecież problemy finansowe i musimy ciąć koszty” i dodaje, że partia ma “przede wszystkim zobowiązania wobec banku PKO BP”.

ZOBACZ TAKŻE: Adam Szłapka nowym szefem Nowoczesnej. “Nowoczesna restart”

Przypominamy, że niedawno z liderowania partii zrezygnowała Katarzyna Lubnauer. Nowym szefem dawnej partii Ryszarda Petru został młody poseł Adam Szłapka – to polityk urodzony w 1984 roku w Kościanie i z tym miastem jest związany. W latach 2006-2010 był radnym tego miasta. Pracował też w Kancelarii Prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY