Ambasador Izraela dalej prowokuje Polaków. Znowu atakuje Konfederację

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Nowy ambasador Izraela w Polsce, Alexander Ben Zvi, nadal prowokuje ponad milion Polaków, którzy zagłosowali na Konfederację. Miesza się w nasze sprawy.

Ambasador ma reprezentować własne państwo w kraju, do którego zostanie skierowany. Nie powinien on jednak uczestniczyć w bieżącej polityce państwa, w którym pracuje. Niestety nowy ambasador Izraela, Alexander Ben Zvi, nadal tego nie rozumie. W kolejnym wywiadzie w polskiej telewizji odniósł się on do Konfederacji Wolność i Niepodległość.

Ambasador Izraela podkreśla, że “poglądy antysemickie członków Konfederacji są problemem”. Prowokuje tym samym 1 250 000 Polaków, którzy oddali swój głos na sojusz narodowców i wolnościowców. Według ambasadora obrona prawdy, polskiej historii czy sprzeciw wobec niezrozumiałych roszczeń środowisk żydowskich w Ameryce czy Izraelu to antysemityzm.

ZOBACZ TAKŻE: [SONDAŻ] W kolejnym sondażu Konfederacja ma już ponad 8%!

Nie od dzisiaj wiemy, że dla Żydów antysemitą nie jest ten, kto nie lubi Żydów, tylko ten, kogo Żydzi nie lubią. Konfederacja i obecność w polskim Sejmie narodowców uderza w interesy żydowskie w naszym kraju. Niestety, zachowania ambasador Stanów Zjednoczonych czy ambasadora Izraela w Polsce świadczą o tym, że władze amerykańskie i żydowskie uznają polski rząd jako swoją marionetkę. A co z polskim interesem narodowym?

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY