[SONDAŻ] W kolejnym sondażu Konfederacja ma już ponad 8%!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W kolejnym już sondażu Konfederacja osiąga wynik zdecydowanie lepszy, niż w ostatnich wyborach. W sondażu Pollster dla Super Expressu jest 8,5%!

Konfederacja wyraźnie rośnie lub przynajmniej umacnia się w sondażach. Przed wyborami sojusz narodowców i wolnościowców zbierał najczęściej po ok. 3% poparcia, w wyborach było dwa razy tyle. Gdyby więc wybory odbywały się teraz, Konfederacja wprowadziłaby do Sejmu dużo większą liczbę posłów. Szczególnie, że coraz częściej w sondażach “przeskoczony” został PSL, a przecież w ramach tej partii mieszczą się jeszcze resztki “antysystemowego” Kukiz’15.

W najnowszym badaniu Instytutu Badań Pollster dla “Super Expressu” pierwsza jest oczywiście partia rządząca. Prawo i Sprawiedliwość ma 44,6% poparcia. Koalicja Obywatelska ma tylko 23,3%. Lewica niestety aż 14,9%, pompowana długo przez telewizję publiczną – rak wyhodowany w celu zwalczenia grypy (PO). Kolejna jest właśnie Konfederacja, którą popiera już 8,5%. Dopiero za Konfederacją znajduje się “Koalicja Polska”, czyli de facto PSL z 7,8% poparcia.

ZOBACZ TAKŻE: Czy Polska stanie się rajem dla Etiopczyków? Prezes MW w MN [WIDEO]

W niektórych sondażach Konfederacja zbiera już 9%. Aktywny opór wobec działań na razie dosyć zjednoczonej “bandy czworga”, ciekawe wypowiedzi, pomysły, postulaty, a także w końcu obecność w mediach (chociaż zdarza się, że nadal jest ona ograniczana) przynoszą efekty. Skutecznie przeprowadzona operacja prawyborcza może przynieść kolejne korzyści. Cieszmy się, że ktoś z narodowej strony może patrzeć władzy na ręce.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY