REKLAMA

Gross może szkalować Polaków. Prokuratura umarza śledztwo [WIDEO]

REKLAMA

Skandaliczne słowa Jana Tomasza Grossa „Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców” nie były znieważeniem polskiego narodu. Tak uznała prokuratura.

Prokuratura Okręgowa w Katowicach umorzyła sprawę toczącą się w sprawie skandalicznych słów Jana Tomasza Grossa. „Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców”. Sprawa sięga czasów, kiedy dla wielu Polaków kłamstwa żydowskie i perspektywa roszczeń żydowskich za „współudział” Polaków w Holocauście była tylko teorią spiskową „skrajnej prawicy”. Dzisiaj widzimy, że zakłamywanie historii dzieje się na naszych oczach. Tą skandaliczną sprawę skomentował w Mediach Narodowych Tomasz Kalinowski.

Śledztwo było prowadzone od 2015 roku. Teraz zostało umorzone. Prokuratura i specjaliści tłumaczą, że opinia Grossa według opinii publicznej mieści się w granicach debaty naukowej, między innymi dlatego, że nie da się dokładnymi liczbami wykazać, że Gross… nie miał racji. Komentarze oburzonych Polaków mówią za nas: „Jakim cudem mamy powstrzymać kłamstwa poza granicami kraju, skoro nasze prokuratury i sądy nie walczą o prawdę?!”.

ZOBACZ TAKŻE: Znowu szkalują Polaków w Izraelu. „Polacy wyjechali na wakacje”

Niewątpliwie doda to tylko wiatru w żagle środowiskom żydowskim w Izraelu i Ameryce, które chcą wyłudzić od Polski nawet do 300 miliardów dolarów. Skoro polska prokuratura uznaje możliwość, że Polacy zabili więcej Żydów, niż Niemców, to dlaczego nie mówić o „współudziale” Polaków w mordowaniu Żydów? Jan Tomasz Gross wielokrotnie atakował Polaków – uznał między innymi, że nasza niechęć do imigrantów wynika z „nieprzepracowania” prawdy o naszym udziale w Holocauście. Skandal!

REKLAMA

Komentarze