Czy Polska stanie się rajem dla Etiopczyków? Prezes MW w MN [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. YouTube

Prezes Młodzieży Wszechpolskiej, Ziemowit Przebitkowski, był gościem programu Mediów Narodowych. Czy Polska będzie państwem narodowym?

Ziemowit Przebitkowski, prezes MW, był gościem programu Mediów Narodowych. W rozmowie z redaktorem MN Michałem Jelonkiem poruszył temat przybycia do Polski imigrantów z Etiopii. Podkreślał konieczność zachowania przez Polskę jedności kulturowej i etnicznej. Dzięki rozmowie świetnie można zauważyć fałsz i hipokryzję rządzącej partii, która przecież dwukrotnie zdobywała władzę z antyimigranckimi hasłami na sztandarach.

Dla narodowców z Młodzieży Wszechpolskiej to nie tylko hasła, ale fundament idei narodowej. Dzisiejsza rozmowa w Mediach Narodowych i merytoryczne argumenty, które padły ze strony prezesa Ziemowita Przebitkowskiego mogą być bardzo pomocne dla wszystkich polskich patriotów, którzy mierzyć się muszą z pisowskim betonem. Beton ten broni wszystkich decyzji Prawa i Sprawiedliwości, zamiast kierować się interesem narodu.

ZOBACZ TAKŻE: Gross może szkalować Polaków. Prokuratura umarza śledztwo [WIDEO]

Młodzież Wszechpolska to młodzieżowa, ideowo-wychowawcza organizacja polskiego ruchu narodowego. To z tej organizacji wywodzi się czterech na pięciu posłów Ruchu Narodowego w obecnym kole Konfederacji. Od samego początku Młodzież Wszechpolska uczestniczy w organizacji Marszu Niepodległości, a duża część działaczy rok rocznie oddelegowywana jest do Straży Marszu Niepodległości, zapewniając tym samym bezpieczeństwo tysiącom polskich patriotów. Warto wysłuchać prezesa tej organizacji!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY