Ziętek-Wielomska: Masoneria przejmuje Kościół Katolicki [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. pixabay

Gościem Mediów Narodowych była startująca w prawyborach prezydenckich w Konfederacji doktor filozofii Magdalena Ziętek-Wielomska. Opowiedziała ona o wrogim przejęciu Kościoła Katolickiego przez masonerię.

Magdalena Ziętek-Wielomska, startująca w prawyborach prezydenckich w Konfederacji przyznała, że kilka lat temu patrzyła na teorię o masonerii w Kościele ze sceptycyzmem. Jednak badając gruntownie działania w Kościele i zachowania duchownych przyznaje rację tymże głosicielom.

“Masoneria nigdy nie ukrywała chęci ataku na Kościół. Jest to rzecz bezsporna. W przeszłości mieliśmy do czynienia z prześladowaniem katolików jak to się działo w Meksyku, czy Czechosłowacji” – stwierdziła Ziętek-Wielomska.

Zobacz także: Burzliwa noc w Sejmie. Pawłowicz, Piotrowicz i Stelin w TK

“Celem masonerii jest zjednoczenie ludzkości. Do spełnienia tego zadania potrzeba ustanowienia jednej światowej religii, która by łączyła ludzkość. Na przeszkodzie stoi naukowa teologia religii katolickiej” – zauważyła.

“Gdy okazało się, że atak z zewnątrz nie daje pożądanych skutków zaczęto rozmywać teologię, zmiękczać pojęcia. Miało to rozwalić spójność teologiczną” – mówiła doktor filozofii o przejmowaniu Kościoła od środka.

Cały wywiadu w materiale poniżej:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY