Roty w Mediach Narodowych! Politycy i media milczą o #STOP447

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Politycy i media milczą o sprawie #STOP447. W Mediach Narodowych ciekawa rozmowa Mariusza Piotrowskiego z T. Kalinowskim i P. Kryszczakiem.

W Mediach Narodowych pojawił się program Rot Marszu Niepodległości. Prowadzącym był Mariusz Piorowski, znany nam z aktywnej walki z nieuzasadnionymi roszczeniami żydowskimi. Gośćmi programu byli także Tomasz Kalinowski, jeden z liderów środowiska Marszu Niepodległości, a także Paweł Kryszczak. Rozmowa dotyczyła zamilczania sprawy ustawy #STOP447 przez polityków i media.

“Dlaczego politycy i media milczą na temat inicjatywy #STOP447?”. Poza Mediami Narodowymi oraz kanałami informacyjnymi ze strony organizacji narodowych próżno szukać wzmianek o zbiórce podpisów i projekcie ustawy Rot Marszu Niepodległości. Goście programu tłumaczą dlaczego to tak wygląda. “Nie spodziewałem się, że media będą o tym mówić” – powiedział Tomasz Kalinowski.

ZOBACZ TAKŻE: Raport ws. restytucji mienia żydowskiego gotowy: “wywoła prawdziwą burzę”

Wyraził on też nadzieję, że mocniej w tej sprawie ruszą politycy Konfederacji w Sejmie i wesprą oni obywatelski projekt ustawy #STOP447. Działacze Rot Marszu Niepodległości spodziewali się, że politycy Konfederacji bardziej wykorzystają obecność w Sejmie i mediach, aby nagłośnić sprawę zbiórki pod ustawą #STOP447. Wielu narodowców wspiera zbiórkę, ale im więcej wsparcia, tym lepiej!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY