Zakazano premierę książki Sumlińskiego o Jedwabnym [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wojciech Sumliński

Wojciech Sumliński / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Wojciech Sumliński na łamach Mediów Narodowych poinformował, że zakazano mu spotkania na Uniwersytecie kardynała Stefana Wyszyńskiego w sprawie jego nowej książki o Jedwabnem. Przy wcześniejszych premierach nie było problemów.

Na Uniwersytecie kardynała Stefana Wyszyńskiego miała się odbyć premiera książki pt. Powrót do Jedwabnego. Jej autor dostał dziś informację, że zakazano mu spotkania z czytelnikami na terenie uczelni.

Zobacz także: Muzułmanie chcą, aby Uniwersytet dostosował się do ich religii

Wojciech Sumliński wspominał, że na tej bez problemu odbywały się wcześniej premiery jego książek. Odwołane spotkanie zostało z kilku miesięcznym wyprzedzeniem omówione oraz opłacone.

“Z wielkim zaciekawieniem będę obserwował sytuację wokół tej książki. Widać, że machina ruszyła” – stwierdził autor wielu książek.

“Ta książka ma być pokazaniem prawdy. To co robią z nami, szeroko rozumiani żydzi – przede wszystkim przedsiębiorstwo holokaust – to jest po prostu łgarstwo. Ta książka to pokazuje, odkłamuje ona mit o holokauście” – powiedział Sumliński.

W książce pokazane są także między innymi zapiski świadczące o zadowoleniu Żydów z gett stworzonych podczas II wojny światowej na terenie m.in. Polski przez Niemców.

Cały wywiad w materiale poniżej:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY