M. Piotrowski o zbiórce #STOP447 na Marszu Niepodległości [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Mariusz Piotrowski, jeden z liderów środowiska Rot Marszu Niepodległości, opowiedział w telewizji wRealu24 o zbiórce #STOP447 na Marszu Niepodległości.

Mariusz Piotrowski z Rot Marszu Niepodległości opowiedział o zbiórce wolontariuszy Rot, która była prowadzona przed, w trakcie i po Marszu Niepodległości. Jak już informowaliśmy, 11 listopada Roty zebrały około 20 tysięcy podpisów pod projektem ustawy #STOP447. Mariusz Piotrowski podziękował wszystkim wolontariuszom, którzy pomogli przy tym sukcesie. “Dla mnie jesteśmy bohaterami!”.

W trakcie rozmowy oczywiście pojawiła się krytyka, wynikająca z nieznajomości tematu. Dlaczego tylko 20 tysięcy podpisów na 150 tysięcy uczestników Marszu Niepodległości? “Zachęcam do zaangażowania się. Nie byliśmy w stanie dotrzeć do wszystkich uczestników marszu”. To od nas wszystkich zależy ile i jak szybko uda się zebrać podpisów. Przypomnijmy, że w ciągu trzech miesięcy trzeba zebrać sto tysięcy podpisów.

ZOBACZ TAKŻE: Zbiórka #STOP447 na Marszu Niepodległości. Jest 20 tysięcy podpisów!

100 tysięcy podpisów trzeba zebrać w ciągu trzech miesięcy, aby obywatelski projekt ustawy mógł trafić na obrady Sejmu. Projekt ustawy #STOP447 ma powstrzymać środowiska żydowskie przed ograbieniem Polski nawet z 300 miliardów dolarów. Zbiórka wymaga mobilizacji nie tylko działaczy Rot czy narodowców, ale wszystkich dobrych Polaków. Ta sprawa dotyczy nas wszystkich!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY