REKLAMA

Chwile grozy dla Amerykanów: Trump z wizytą u lekarza

REKLAMA

W Ameryce zapadły chwile grozy dla tamtejszych rodaków Donalda Trumpa. Prezydent USA udał się na niezapowiedzianą wizytę do wojskowego lekarza w bazie Walter Reed w pobliżu Waszyngtonu. Poinformował swoich sympatyków, że wszystko z nim dobrze. Rzecznik Białego Domu zachwycona stanem zdrowia prezydenta.

Chwile grozy przeżyli w ten weekend Amerykanie. Prezydent Donald Trump udał się na niezapowiedzianą wcześniej wizytę lekarską. Przywódca USA odpowiedział na informacje medialne. Na Twitterze napisał, że wszystko z nim dobrze.

Zobacz także: Rafał Ziemkiewicz znowu krytykuje PiS. „Myślenie sanacyjne”

W bazie wojskowej Walter Reed w pobliżu stolicy USA, Waszyngton Donald Trump odwiedził mężczyznę przechodzącego poważną operację. Przy okazji pochwalił tamtejszych lekarzy i skorzystał z szybkich usług medycznych.

Rzecznik Białego Domu Stephanie Grisham była zachwycona stanem zdrowia Głowy Państwa – „Ma więcej energii niż ktokolwiek w Białym Domu. Ten człowiek pracuje od 6 rano do bardzo, bardzo późnej nocy”. 

„Wygląda na to, że dla wielu osób, niektórych reporterów, spekulacje i rozpowszechnianie nieodpowiedzialnych czy niebezpiecznych plotek jest lepszą zabawą” – skrytykowała plotki medialne Grisham.

tvp.info

REKLAMA

Komentarze