Usiądek: “Minister Finansów jest niebezpiecznym człowiekiem” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Gościem Mediów Narodowych był Paweł Usiądek z Ruchu Narodowego. Stwierdził, że nowy minister finansów Tadeusz Kościński to niebezpieczny człowiek. Martwi się także o przyszłość emerytur w Polsce.

Na początek działacz Ruchu Narodowego oraz Konfederacji Paweł Usiądek scharakteryzował postać nowego ministra finansów Tadeusza Kościńskiego.

“Jest to osoba całkowicie nieznana w polityce. Na pewno jest bankierem, osobą która znaczną część życia prywatnego i zawodowego spędziła zagranicą o czym świadczy jego bardzo silny akcent. Ten człowiek bardzo słabo mówi po polsku. Akcent raczej przeczy tezie brytyjskiej”

– powiedział polityk Ruchu Narodowego.

Lider Szturmowców zatrzymany przez ABW

“To co mówił jako urzędnik państwowy to o nim świadczy. Jest to bardzo niebezpieczny człowiek. Przede wszystkim dla Polaków, ich oszczędności i majątku. Jest on narzędziem instytucji finansowych, chcących wprowadzić pełny obrót bezgotówkowy”

– ostrzega przed nowym ministrem Paweł Usiądek.

Mówiąc o problemie emerytur, wspomniał że system kapitału i emerytur został podporządkowany międzynarodowym ekonomistom podczas wstępowania Polski do NATO.

“Środowiska finansowe przede wszystkim ze Stanów Zjednoczonych , z tego co mi wiadomo, postawiły wówczas taki warunek, żebyśmy wprowadzili u nas system kapitałowy do tego, aby ludzie w nim oszczędzali na swoje emerytury. Ten system był bardzo nieuczciwy” – wyjawił.

Wywiad z Pawłem Usiądkiem na kanale Mediów Narodowych:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY