Młodzież Wszechpolska organizuje pomarszowe spotkania otwarte

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Młodzież Wszechpolska

Jak co roku po Marszu Niepodległości, Młodzież Wszechpolska organizuje w całym kraju spotkania otwarte, które mają przyciągnąć do MW nowych działaczy.

Młodzież Wszechpolska była jedną z organizacji współtworzących Marsz Niepodległości. Jej przedstawiciele cały czas wchodzą w skład władz Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, a setki wszechpolaków działało w ramach Straży Marszu Niepodległości, zapewniając bezpieczeństwo tysiącom uczestników corocznego spotkania polskich patriotów.

Jak co roku, Młodzież Wszechpolska organizuje w całym kraju spotkania otwarte, które mają za zadanie przyciągnąć do organizacji nowych działaczy, zauroczonych aktywizmem patriotycznym po kolejnym Marszu Niepodległości. Podobnie jest w tym roku. Młodzież, która dzięki maszerowaniu zapragnęła działać narodowo na co dzień, może tym samym trafić do młodzieżowej organizacji narodowej.

ZOBACZ TAKŻE: Młodzież Wszechpolska ostro na Marszu Niepodległości. Spaliła flagi LGBT i UE

Spotkania otwarte odbędą się między innymi w Katowicach, Białymstoku, Warszawie czy Lublinie. Warto odwiedzić profil ogólnopolski Młodzieży Wszechpolskiej oraz fanpejdże poszczególnych okręgów i kół. Na profilach poszczególnych kół znajdują się linki do wydarzeń, na których można znaleźć szczegółowe informacje nt. wspomnianych spotkań otwartych. Pamiętajmy, że Marsz Niepodległości musi trwać każdego dnia.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY