Prezes Marszu Niepodległości dziękuje za udział w manifestacji: “Nie zatrzymamy się”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Prezes Marszu Niepodległości dziękuje Polakom, którzy byli obecni 11 listopada w Warszawie: “Nie zatrzymamy się” – obiecuje Robert Bąkiewicz i zapowiada dalszą działalność na rzecz Polski.

“Dziękuję wszystkim za udział w X edycji Marszu Niepodległości. Dziękuję wam za wszystkie dobre słowa, nie zatrzymamy się! Dziękuję Straży Marszu Niepodległości, za profesjonalną ochronę uczestników przed prowokacjami, dziękuję wszystkim wolontariuszom, a w szczególności Rotom Niepodległości” – podkreśla Bąkiewicz na Twitterze.

Prezes Marszu Niepodległości przypomniał również, że po raz kolejny największa manifestacja patriotyczna w Europie odbyła się w podniosłej atmosferze, bez zakłóceń ze strony polskiej policji: “W mojej ocenie w tym roku na #MarszNiepodleglosci Polska Policja zachowała pełen profesjonalizm. A przypomnijmy sobie co było za rządów Tuska”.

Wczoraj odbył się dziesiąty już Marsz Niepodległości. Organizatorzy podali, że na marszu było około 150 tysięcy uczestników – wśród nich organizacje narodowe – w tym największa organizacja nacjonalistyczna w Polsce, Młodzież Wszechpolska.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY