Znowu “polskie obozy śmierci”, tym razem na mapie serialu Netflixa

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ FOT. PIXABAY

W serialu Netflixa opowiadającym o procesie Iwana Demianiuka niemieckie nazistowskie obozy koncentracyjne pokazane są na… dzisiejszej mapie Polski.

Serial Netflixa opowiada historię Iwana Demianiuka, ukraińskiego zwyrodnialca nazywanego “Iwanem Groźnym z Treblinki”. Jak wielu Ukraińców, był on strażnikiem w niemieckim obozie koncentracyjnym. Po wojnie przez lata mieszkał w Stanach Zjednoczonych, po czym został deportowany do Izraela w celu osądzenia za swoje zbrodnie. Nie został jednak skazany.

Jak zwrócili uwagę internauci, w pierwszym odcinku serialu niemieckie, nazistowskie obozu koncentracyjne pokazane są na tle dzisiejszych granic Polski. Chełmno, Treblinka, Majdanek, Sobibór, Bełżec, Auschwitz, Płaszów i Gross-Rosen znalazły się na mapie, która przedstawia dzisiejsze granice Polski. Na mapie znajduje się jeszcze ZSRR i Czechosłowacja, więc mapa pochodzi z czasów komunistycznych, ale powojennych.

ZOBACZ TAKŻE: Roty organizują na Marszu Niepodległości zbiórkę STOP447

ZSRR i Czechosłowacja ma pewnie utwierdzić w przekonaniu zachodniego widza, że to stara mapa z czasów wojny. “Tak przegrywamy historię”. Zakłamanie historii to wielki plan środowisk żydowskich, aby usprawiedliwić wyciągnięcie od Polski miliardów dolarów “odszkodowań”. Działajmy razem, żeby uczyć prawdy historycznej, brońmy prawdziwej historii naszej Ojczyzny.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY