Święto Niepodległości: Utrudnienia dla kierowców w Warszawie. Zmiany w ruchu

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. pixabay

11 listopada w Warszawie będą utrudnienia dla kierowców. Kierowcy muszą się przyszykować na zamknięte ulice, zmiany w ruchu, zakaz parkowania.

Utrudnienia wystąpią w rejonie pl. marsz. J. Piłsudskiego. Od godziny 11.00 do godziny 14.00 zamknięte dla kierowców będą także ulice: pl. marsz. J. Piłsudskiego, Królewska od ul. Krakowskie Przedmieście do ul. Marszałkowskiej, Wierzbowa, Ossolińskich, Moliera, marsz. F. Focha, A. Fredry, gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza.

ZOBACZ TAKŻE: Marsz Niepodległości 2019: Sprawdź pełny program manifestacji [ZOBACZ SZCZEGÓŁY]

Władze miasta zdecydowały się wyłączyć z parkowania ulice: gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza (wraz z parkingami przed budynkiem Dowództwa Garnizonu Warszawskiego), parking na pl. S. Małachowskiego przed Galerią Zachęta, parking przed Hotelem Europejskim od strony pl. marsz. Piłsudskiego, Canaletta, parking przed Teatrem Wielkim na pl. Teatralnym, Królewska od ul. Krakowskie Przedmieście do ul. Marszałkowskiej, Ossolińskich, Wierzbowa, Moliera, marsz. F. Focha, A. Fredry, al. 3 Maja od ul. L. Kruczkowskiego do Muzeum Wojska Polskiego.

11.20-11.40 odbędzie się przemarsz poddziałów wojskowych na trasie: pl. Teatralny, Senatorska, Miodowa, Krakowskie Przedmieście, Królewska, pl. marsz. J. Piłsudskiego. Po uroczystościach, w godz. 13.00-14.00, żołnierze przemaszerują ulicami: Królewska, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Al. Jerozolimskie pod Muzeum Wojska Polskiego. Po zakończeniu przemarszu pododdziałów, w godz. 14.00-20.00, na Krakowskim Przedmieściu odbędzie się Festiwal Niepodległa.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY