REKLAMA

MW zaprasza na Marsz Niepodległości: „Maszeruj z nami – Wszechpolakami”

REKLAMA

Młodzież Wszechpolska zaprasza na Marsz Niepodległości: „Maszeruj z nami – Wszechpolakami” – zachęcają narodowcy do wzięcia udziału w największej, patriotycznej manifestacji w Europie.

Wielkimi krokami zbliża się 101 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. „Tradycyjnie, jak co roku przejdziemy ulicami Warszawy, aby wyrazić swoją miłość do ojczyzny oraz przywiązanie do idei narodowej” – piszą wszechpolacy.

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU —> KLIK

„Zachęcamy Was gorąco, abyście w tym roku współtworzyli z nami blok Młodzieży Wszechpolskiej i stali się częścią czegoś niezwykłego. Razem z nami będziecie mieli okazję tworzyć świetną atmosferę, której zazdroszczą nam obywatele innych państw” – piszą na wydarzeniu „Maszeruj z nami – Wszechpolakami”.

ZOBACZ TAKŻE: Jest już aplikacja mobilna Marszu Niepodległości! Dostępna dla Androida

Dziesiąty Marsz Niepodległości już w poniedziałek, oczywiście 11 listopada. Tradycyjnie już spotykamy się na Rondzie Romana Dmowskiego, o godzinie 14:00. Tą samą trasą, co od kilku lat, tysiące polskich patriotów przejdą w Marszu Niepodległości z Ronda Romana Dmowskiego na błonia Stadionu Narodowego, gdzie będziemy mogli wysłuchać patriotycznego koncertu. Do zobaczenia w poniedziałek!

REKLAMA

Komentarze