REKLAMA

Michnik poucza czym jest patriotyzm: „To choroba”. Elity III RP w formie

REKLAMA

Dziś w Gazecie Wyborczej nadredaktor (pozdrów brata) Adam Michnik pouczał lud tubylczy czym jest patriotyzm. A czym mianowicie jest według Michnika? Chorobą! Elity III RP w formie.

Nie pozwolono nam kochać naszego kraju – tłumaczyła Marine Le Pen Francuzom. Ten ponury idiotyzm dobrze pokazuje, że choroba, na którą cierpią Polska czy Węgry jest powszechna – mówił Adam Michnik.

Dziś w GW nadredaktor (pozdrów brata) Adam Michnik pouczał lud tubylczy czym jest patriotyzm. A czym mianowicie jest według Michnika? Chorobą! Elity III RP w formie._____WESPRZYJ NAShttps://zrzutka.pl/3thvkw

Opublikowany przez Marsz Niepodległości Sobota, 9 listopada 2019

Tymczasem niedawno informowaliśmy o najnowszych informacjach ws. brata redaktora Gazety Wyborczej. Wojskowy Sąd Garnizonowy wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu byłego sędziego stalinowskiego Stefana Michnika. Pojawiły się nowe zarzuty zbrodni przeciwko ludzkości.

CZYTAJ WIĘCEJ: Stefan Michnik z zarzutami zbrodni przeciwko ludzkości. Podjęto decyzję o tymczasowym areszcie

Brat redaktora naczelnego ,,Gazety Wyborczej” jest podejrzewany o 30 przestępstw, m.in. o wydawanie bezprawnych wyroków śmierci na żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego. Michnik ma aż 93 zarzutów popełnienia w 1952 i 1953 roku w Warszawie tzw. zbrodni sądowych.

REKLAMA

Komentarze