Krzysztof Bosak o historii Marszu Niepodległości [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

Gościem programu Mediów Narodowych był dzisiaj Krzysztof Bosak, wiceszef Konfederacji w Sejmie i wiceprezes Ruchu Narodowego. Mówił o historii marszu.

Krzysztof Bosak, który był gościem programu Mediów Narodowych, opowiedział o początkach Marszu Niepodległości. Jest to na pewno bardzie ciekawa historia dla młodszych uczestników Marszu Niepodległości. Mówił on o rozpoczęciu współpracy młodzieżowych organizacji narodowych, które stworzyły Marsz Niepodległości. Przedstawił on przebieg pierwszych manifestacji.

Wspomniał także o próbach blokowania Marszu Niepodległości przez środowiska skrajnie lewackie, między innymi przy pomocy zapraszania do Polski anarchistycznych bojówkarzy z Niemiec. Przedstawiał także relacje na linii narodowcy (organizatorzy Marszu Niepodległości) – Prawo i Sprawiedliwość. Przypomniał, że wielu polityków PiS początkowo wspierało Marsz Niepodległości.

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Gawor znowu grozi polskim patriotom. Rozwiążą marsz?

Na Marszu Niepodległości policzyli się młodzi polscy patrioci. To na Marszu Niepodległości, w roku 2012, powstał też Ruch Narodowy. Dziesiąty Marsz Niepodległości już 11 listopada. Spotykamy się tradycyjnie na Rondzie Romana Dmowskiego, o godzinie 14:00. Dzisiaj w Mediach Narodowych będzie też rozmowa z prezesem Stowarzyszenia Marszu Niepodległości, Robertem Bąkiewiczem.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY