Stowarzyszenie Marsz Niepodległości wydaje książkę o rtm. Pileckim – będzie dostępna 11 listopada

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W zeszłym roku z okazji Marszu Niepodległości opublikowaliśmy jako pierwsi odezwę ,,Do działaczy młodzieżowych…”. To jeden z tekstów, który rtm. Pilecki wysłał na Zachód. Tym razem Stowarzyszenie Marsz Niepodległości wydało obszerną książkę z niepublikowanymi dotąd dokumentami dotyczącymi ostatnich lat życia rtm. Pileckiego. Autorka, dr Anna Mandrela, przeprowadziła obszerną kwerendę w Studium Polski Podziemnej i Instytucie Pamięci Narodowej.

To pierwsza książka wydana przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości – bez dotacji państwowych, wyłącznie dzięki wsparciu naszych sympatyków!

Jak doszło do aresztowania jednego z największych polskich bohaterów? Okazuje się, że autorzy poprzednich książek oskarżali o zdradę zupełnie niewinne osoby. W tej książce po raz pierwszy publikujemy agenturalne meldunki, które przyczyniły się do aresztowania rtm. Pileckiego i jego towarzyszy.

Książkę będzie można nabyć 11 listopada podczas Marszu Niepodległości. Od godziny 10:00 rusza stoisko przy stacji metra Centrum. Osoby, które wybrały książkę jako nagrodę za wsparcie projektu na portalu zrzutka.pl będą mogły ją wtedy odebrać. Wszystkim Darczyńcom dziękujemy za wsparcie!

Książka jest już dostępna na naszej stronie:

https://marszniepodleglosci.pl/produkt/ksiazka-kto-zdradzil-witolda-pileckiego-z-imienna-dedykacja-autorki/
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY