“Wiosna się skończyła” – współtwórca partii opuszcza ugrupowanie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wiosna to nowa partia Roberta Biedronia

“Wiosna się skończyła” – współtwórca partii, Marcin Anaszewicz opuszcza ugrupowanie. O decyzji poinformował na portalu społecznościowym Twitter.

“Dla mnie Wiosna się skończyła. Droga, którą podąża, nie jest tą, którą z Robertem wyznaczyliśmy. Kiedy w dwójkę zaczęliśmy tworzyć partię, marzyliśmy o partii progresywnej, opartej na ludziach nieobciążonych przeszłością, niezależnej od starych partii. Ja wiem, jakie były cele” – pisze Anaszewicz na Twitterze.

Miesiąc temu pisaliśmy o tajnym dokumencie, który wyciekł zaraz po wyborach parlamentarnych. O tajnym załączniku do umowy koalicyjnej Lewicy napisał tygodnik “Wprost”. Razem po jesiennych wyborach pozostanie samodzielnym bytem, natomiast Wiosna i SLD połączą się w jedną partię.

Informacje “Wprost” potwierdzają byli politycy Wiosny. Michał Syska, którzy w atmosferze skandalu odszedł z partii twierdzi, że dołączenie do Sojuszu Lewicy Demokratycznej ma ukryć braki kadrowe partii: “Biedroń postanowił połączyć swoją partię z SLD, żeby ukryć to, że Wiosna nie istnieje”.


⚠️ Wspieraj organizację #MarszNiepodległości2019 ⚠️
✅ Zrzutka https://zrzutka.pl/marszniepodleglosci
✅ Wpłaty https://marszniepodleglosci.pl/wplaty/
✅ Paypal http://goo.gl/xP4LAQ
✅ Na rachunek: 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726
Tytułem: Darowizna na cele statutowe
Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY