Wielka mobilizacja przed Marszem Niepodległości – ostatnie chwile, aby wspomóc zbiórkę MN

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wielka mobilizacja przed Marszem Niepodległości. To już ostatnie chwile, aby wspomóc finansowo organizację największej, patriotycznej manifestacji w Europie.

“Pragnę prosić o wsparcie dla naszej inicjatywy. Koszt organizacji Marszu Niepodległości to prawie 230 tysięcy złotych, a nie zdołaliśmy jeszcze zebrać nawet połowy tej sumy. Państwa pomoc modlitewna jak i finansowa jest nam niezwykle potrzebna” – apeluje Robert Bąkiewicz.

Zobacz także: Zapisz się na wyjazd na Marsz Niepodległości [ZOBACZ SZCZEGÓŁY]

Aby wspomóc organizację można też zaopatrzyć się w cegiełki stowarzyszenia. Klikając na poniższy link i wpłacając poprzez system płatności wsparcie otrzymają Państwo pamiątkową książkę, koszulkę, czy też kubek Mediów Narodowych.

“Namioty dla wolontariuszy, sceny, nagłośnienie, oprawa artystyczna, honoraria dla artystów, platformy transportowe, realizacja wideo, promocja, logistyka, organizacja sztabu Straży Marszu i sztabu medialnego, pomoc prawna i opłacenie grup rekonstrukcji historycznej to wydatki, którym bez Państwa pomocy nie sprostamy. Jak Państwo wiedzą, nie chcemy być od nikogo zależni” – dodaje prezes SMN.


⚠️ Wspieraj organizację #MarszNiepodległości2019 ⚠️
✅ Zrzutka https://zrzutka.pl/marszniepodleglosci
✅ Wpłaty https://marszniepodleglosci.pl/wplaty/
✅ Paypal http://goo.gl/xP4LAQ
✅ Na rachunek: 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726
Tytułem: Darowizna na cele statutowe
Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY