Robert Bąkiewicz odebrał legitymację przewodniczącego zgromadzenia

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dobra wiadomość. Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz poinformował, że ma już legitymacje przewodniczącego zgromadzenia.

Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, odebrał wczoraj legitymację przewodniczącego zgromadzenia publicznego o charakterze cyklicznym. Robert Bąkiewicz pochwalił się zdjęciem z legitymacją na swoim profilu na portalu społecznościowym Twitter. Wszystko przebiega więc zgodnie z planem. Zgromadzenie odbędzie się w godzinach 14:00-19:00. Przygotowania do największej patriotycznej manifestacji są już na ostatniej prostej.

11 listopada o godz. 10:00 odbędzie się Msza Święta w tradycyjnym rycie rzymskim przy ul. Garncarskiej 32. Marsz zostanie poprzedzony wspólnym różańcem na Rondzie Romana Dmowskiego. Oficjalne otwarcie X Marszu Niepodległości o godzinie 14:00. Do godz. 15:00 będą trwały przemówienia czy występy muzyczne. Następnie Marsz Niepodległości ruszy na błonia Stadionu Narodowego, gdzie tradycyjnie będzie można wysłuchać koncertu patriotycznego.

ZOBACZ TAKŻE: Marsz Niepodległości już za tydzień! Widzimy się w Warszawie

Przypominamy, że jest jeszcze możliwość wsparcia finansowego organizatorów marszu. “Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą, wpłatę. To MY tworzymy ten Marsz” – zachęcają przedstawiciele Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Do organizacji wydarzenia potrzebne jest wsparcie finansowe: “Działając razem możemy nadać naszemu świętu należnej powagi i doniosłości. Mamy ambitne plany, więc potrzebujemy waszej pomocy”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY