Śląsk jedzie na Marsz Niepodległości! Ślązaku, widzimy się w Warszawie!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Jak co roku, do Warszawy na Marsz Niepodległości pojedzie bardzo duża grupa ze Śląska. Organizatorem wyjazdu tradycyjnie jest Młodzież Wszechpolska.

Do Marszu Niepodległości, największej manifestacji narodowej w Europie, został już tylko tydzień. W całym kraju ma miejsce wielka mobilizacja patriotów. Organizowanych jest dziesiątki wyjazdów, koordynowanych przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, Roty Marszu Niepodległości, struktury Ruchu Narodowego. Od lat dziesiątki autokarów organizuje Młodzież Wszechpolska.

Jak co roku, Młodzież Wszechpolska, pod szyldem “Śląskiego wyjazdu na Marsz Niepodległości” organizuje wielki transport polskich patriotów ze Śląska do Warszawy. Autokary wyjeżdżają także z Zagłębia Dąbrowskiego. Koszt wyjazdu w obie strony to 70 zł. Na wydarzeniu “Śląski wyjazd na Marsz Niepodległości” na Facebooku można znaleźć odpowiednie linki do wyjazdów między innymi z Katowic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Mikołowa, Gliwic, Częstochowy czy Rybnika.

ZOBACZ TAKŻE: Marsz Niepodległości już za tydzień! Widzimy się w Warszawie

Przypominamy, że jest jeszcze możliwość wsparcia finansowego organizatorów marszu. “Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą, wpłatę. To MY tworzymy ten Marsz” – zachęcają organizatorzy, którzy podkreślają, że do organizacji wydarzenia potrzebne jest wsparcie finansowe: “Działając razem możemy nadać naszemu świętu należnej powagi i doniosłości. Mamy ambitne plany, więc potrzebujemy waszej pomocy”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY