Marsz Niepodległości już za tydzień! Widzimy się w Warszawie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Do największej manifestacji patriotyczno-narodowej na świecie został już tylko tydzień! Marsz Niepodległości już za siedem dni.

Marsz Niepodległości jest największą narodową manifestacją w Europie. Poprzednia edycja, wyjątkowa z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, była rekordowa pod względem frekwencji. W marszu wzięło udział kilkaset tysięcy Polaków. Czy w 2019 roku uda nam się powtórzyć ten wielki sukces? To zależy od nas wszystkich z osobna.

Do Marszu Niepodległości został już tylko tydzień. Widać pełną mobilizację w Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości, w zbiórkach i organizowanych przez Roty Marszu Niepodległości, Ruch Narodowy czy Młodzież Wszechpolską wyjazdach. Także od każdego sympatyka Marszu Niepodległości i Mediów Narodowych zależy sukces tego dnia. Widzimy się w Warszawie!

ZOBACZ TAKŻE: Trwa mobilizacja – ostatnie dni zbiórki na Marsz Niepodległości 2019

Przypominamy, że jest jeszcze możliwość wsparcia finansowego organizatorów marszu. “Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą, wpłatę. To MY tworzymy ten Marsz” – zachęcają organizatorzy, którzy podkreślają, że do organizacji wydarzenia potrzebne jest wsparcie finansowe: “Działając razem możemy nadać naszemu świętu należnej powagi i doniosłości. Mamy ambitne plany, więc potrzebujemy waszej pomocy”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY