Rzecznik PSL chce iść na kolanach do Częstochowy. Stawia jednak jeden warunek

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Jasna Góra

Jasna Góra / Fot. Wikimedia Commons

W sieci pojawiło się niezwykłe oświadczenie. Rzecznik PSL chce iść na kolanach do Częstochowy. Stawia jeden jeden warunek…

Wszystko zaczęło się od wpisu lidera Polskiego Stronnictwa Ludowego. Władysław Kosiniak-Kamysz opublikował na Twitterze wizerunek św. Rity – patronki spraw beznadziejnych. Na dyskusję, którą wywołał wpis lidera ludowców zareagował rzecznik PSL.

“Św. Rita, a właściwie Margarita, patronka spraw trudnych i beznadziejnych. Obrończyni opuszczonych, wierna orędowniczka wszystkich w potrzebie. Przykład łagodności i pokory, wzór cierpliwości i oddania Bogu. Jak jest źle, można na nią liczyć” – napisał Kosiniak-Kamysz. Jedna z obserwujących polityka osób postanowiła zapytać czy ten jest gotów się poświęcić i pójść na kolanach do Częstochowy.

Na słowa użytkownika Twittera zareagował rzecznik PSL: “Mam do Pana pytanie, Panie Kamysz. Czy pójdzie Pan na kolanach kilkaset kilometrów na Jasną Górę by Polska była lepszą?” – pytał twitterowicz, na co Jakub Stefaniak odpowiedział, że pod pewnymi warunkami… pójdzie: “Jeśli dawałoby to 100% gwarancje, że PiS wtedy znika to ja pójdę”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY