Trwa zbiórka podpisów przeciwko (u)roszczeniom. Wspieraj Roty!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Roty Marszu Niepodległości zbierają podpisy pod projektem ustawy, która powstrzyma środowiska żydowskie przed grabieżą Polski.

Tak, jak już wiele razy informowaliśmy, Roty Marszu Niepodległości przygotowały projekt ustawy, która powstrzyma żydowskie roszczenia, które mogłyby pozbawić Polski nawet 300 miliardów dolarów. Zbiórka stu tysięcy podpisów, które trzeba zebrać w trzy miesiące, trwa. Roty Marszu Niepodległości pochwaliły się już zdjęciami ze zbiórek między innymi z Warszawy, Torunia, Katowic, Bydgoszczy czy Świdnicy.

Działacze Rot apelują: “Nie ma naszej zgody na żadne „porozumienie” w kwestii (u)roszczeń międzynarodowych organizacji żydowskich. Jeśli ktoś chce dochodzić prawa do utraconej własności to robi to w sądzie, zgodnie z prawem. Jednak środowiska żydowskie dobrze wiedzą, że pieniądze im się NIE NALEŻĄ dlatego ciągle wywierają presję na naszych politykach. Chodzi o ogromne pieniądze – 300 mld dolarów.”

ZOBACZ TAKŻE: Roty już zbierają podpisy! Pomóż w walce z roszczeniami

“Jeśli zaakceptujemy te żądania to państwo Polskie zbankrutuje – po prostu nie mamy takich kwot (równowartość 3 budżetów). Dlatego jako Roty Niepodległości przygotowaliśmy specjalną obywatelską ustawę #STOP447. Chcemy prawnego zablokowania roszczeń, nie ma akceptacji dla działań polityków, które uderzają w polską racje stanu. Jednak, aby ustawa weszła w życie potrzeba zebrać pod nią 100 000 podpisów. Prosimy was o pomoc. Wchodźcie na stronę www.stop447.info, pobierajcie karty do głosowania, wydrukujcie i zbierzcie podpisy, a następni prześlijcie do nas. Działamy!”

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY