Izrael domaga się roszczeń żydowskich. Bąkiewicz ostro: “Nie dostaniecie ani złotówki”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Nowy ambasador Izraela, Alexander Ben Zvi ponownie przywołał temat roszczeń żydowskich. Dyplomata zapowiada, że Żydzi będą domagali się “zwrotu majątku”. Szef Rot Niepodległości ostro komentuje jego słowa.

Ambasador przyznał w rozmowie w Radiu Zet, że chociaż roszczenia żydowskie nie są głównym tematem jego działań to Polska będzie musiała się porozumieć z Izraelem ws. zwrotu majątków: “W niektórych krajach Wyszehradu, na Węgrzech, w Czechach, Słowacji przyjęto jakieś rozwiązania; rząd i gmina żydowska doszły tam do porozumienia. Myślę, że w końcu musi się znaleźć jakieś porozumienie”.

ZOBACZ TAKŻE: Roty już zbierają podpisy! Pomóż w walce z roszczeniami

Sprawę ostro komentuje prezes Rot Marszu Niepodległości, który zapowiada ofensywę ws. żądań Żydów: “Nie dostaniecie ani złotówki! Nie miejmy złudzeń, naciski na to, aby Polska wypłaciła jakieś “rekompensaty” będą przybierały na sile. Właśnie dlatego szykujemy obywatelską ustawę #STOP447.”

Przypominamy, że ruszyła zbiórka podpisów pod projektem ustawy autorstwa Rot Marszu Niepodległości. Ustawa “STOP447” ma powstrzymać zakusy środowisk żydowsko-amerykańskich, które chcą w bezczelny sposób uzyskać od Polski “odszkodowania” za mienie bezspadkowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY