STOP 447! Roty ruszają z ustawą przeciwko roszczeniom [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa stowarzyszenia Roty Marszu Niepodległości. Ogłoszono ruszenie z Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą przeciwko 447.

Konferencje prasową prowadził Damian Kita, który poinformował o zarejestrowaniu komitetu inicjatywy ustawodawczej przeciwko 447. O szczegółach poinformowali członkowie oraz przewodniczący komitetu. Tomasz Kalinowski poinformował, że stowarzyszenie otrzymało oficjalną zgodę z Kancelarii Sejmu. Komitet został zarejestrowany. Wychodzi on z inicjatywą “ustawy o ochronie własności w Rzeczpospolitej Polskiej przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego”. Skrótowo ustawa będzie zwana “Stop 447”.

“Odnosimy się do powstrzymania nacisków międzynarodowych środowisk żydowskich, między innymi rękami Stanów Zjednoczonych, ustawą JUST ACT 447”. Tomasz Kalinowski przypomniał, że naciski te trwają od lat, czego przykładem jest deklaracja terezińska czy ustawa 447. “Czas to zatrzymać! Politycy z Wiejskiej tego nie zrobili”. Polscy patrioci z Rot Marszu Niepodległości przechodzą więc do kolejnego etapu działalności oddolnej, mającej na celu powstrzymanie skandalicznych działań środowisk żydowskich.

ZOBACZ TAKŻE: Bąkiewicz apeluje ws. roszczeń żydowskich: “Nie odpuszczajmy tematu Just Act, który lada chwila powróci”

Celem jest zebranie stu tysięcy podpisów. Prezes Robert Bąkiewicz zaznaczył, że komitety przygotował projekt własnej ustawy. Odrzuca ona deklarację terezińską, tworzy definicję mienia bezdziedzicznego, wysuwania roszczeń. Bąkiewicz przedstawił szczegóły zapisów ustawy. Poinformował także o materiałach dostępnych na stronie STOP447, czyli między innymi o wspomnianej ustawie. Mariusz Piotrowski przedstawił szczegóły dotyczące przeprowadzenia zbiórki. Karta również jest do pobrania na stronie Stop447.info. W trzy miesiące musimy zebrać sto tysięcy podpisów! Działajmy!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY