Wojna domowa w PiS? PiS rozpadnie się jak sanacja?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Czy jesteśmy świadkami rozpoczęcia wojny domowej w PiS? Ważni politycy PiS nie chcą Mateusza Morawieckiego na funkcji premiera. Początek końca?

Kilka dni przed wyborami, Tomasz Dorosz z Ruchu Narodowego, z którym rozmawialiśmy w telewizji internetowej Mediów Narodowych twierdził, że PiS zacznie się rozpadać. Nie mogliśmy się jednak spodziewać, że informacje o rozpoczęciu się wojny domowej w PiS-ie dotrą do nas tak szybko po wyborach. Wymiana “uprzejmości” pomiędzy Patrykiem Jakim a Jarosławem Gowinem jest już hitem w konfederackim Internecie.

Pamiętajmy, że “PiS w Sejmie” tworzy nie tylko partia Jarosława Kaczyńskiego, ale także ugrupowania Zbigniewa Ziobro i Jarosława Gowina. Dochodzą coraz mocniej także informacje, że czołowi politycy różnych frakcji Prawa i Sprawiedliwości nie chcą dłużej Mateusza Morawieckiego jako premiera. Poseł Robert Winnicki z Konfederacji potwierdził to w rozmowie z Mediami Narodowymi.

ZOBACZ TAKŻE: Dorosz: PiS się rozpadnie gdy zabraknie Kaczyńskiego [WIDEO]

Pojawiają się plotki o prowadzonych negocjacjach między Jarosławem Kaczyńskim a Polskim Stronnictwem Ludowym. Ma to osłabić pozycję Zbigniewa Ziobry i przede wszystkim Jarosława Gowina, który otwarcie zaczął podgryzać PiS. Wydaje się jednak, że póki Jarosław Kaczyński żyje i czuwa nad “Zjednoczoną Prawicą”, nie powinno dojść do jakiejś rewolucji. Co się jednak stanie, kiedy zabraknie “Naczelnika Państwa”?

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY