“Nie wstydzę się różańca”! Odpowiedź na ataki liberałów i lewaków

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wczoraj Stowarzyszenie Marsz Niepodległości ogłosiło hasło tegorocznego Marszu Niepodległości. “Miej w opiece Naród cały”. Hasło i plakat są atakowane.

Jak już dzisiaj informowaliśmy, hasło i towarzysząca mu grafika są atakowane ze strony liberałów, lewactwa i “liberalnych katolików”. “Różaniec na zaciśniętej pięści wygląda jak kastet” jest już hitem internetów. W odpowiedzi na te idiotyczne ataki Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Rot Marszu Niepodległości oraz Redaktor Naczelny Mediów Narodowych ogłosił akcję “Nie wstydzę się różańca”.

ZOBACZ TAKŻE: Hasło Marszu Niepodległości pod ostrzałem antyklerykałów i dziennikarzy: “Ale odlot”

Hasło “Nie wstydzę się różańca” towarzyszy oczywiście hasło “Idę na Marsz Niepodległości 2019”. Akcje podchwycili już działacze i sympatycy. Zdjęcie z różańcem i treścią akcji udostępnił już u siebie np. Tomasz Kalinowski, Jerzy Kwaśniewski z Ordo Iuris czy polityk Artur Zawisza. Zachęcamy wszystkich użytkowników portali społecznościowych do włączenia się w akcje! Niech polscy katolicy, narodowcy, patrioci po raz kolejny pokażą swoją siłę!

Tradycyjnie już 11 listopada widzimy się w Warszawie na Marszu Niepodległości. Marsz ruszy tradycyjnie z ronda Dmowskiego, przejdzie Alejami Jerozolimskimi, a jego trasa zakończy się na błoniach przy Stadionie Narodowym. A więc nie wstydźmy się różańca i idźmy w Marszu Niepodległości! Przypominamy także o możliwości wspomagania organizacji marszu. Marsz to nie tylko 11 listopada, to także miesiące organizacji i przygotowań. Pomóż nam!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY