Będzie zespół parlamentarny ds. LGBT. Zakłada go partner Biedronia

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wiosna to nowa partia Roberta Biedronia

Krzysztof Śmiszek, znany z tego, że jest chłopakiem Roberta Biedronia, znanego z tego, że jest gejem, zapowiada utworzenie zespołu parlamentarnego ds. LGBT.

Kolejny po Januszu Palikocie czy Ryszardzie Petru polityczny twór mediów dostał się do Sejmu. Wraz z 24 posłami Sojuszu Lewicy Demokratycznej i 6 przedstawicielami skrajnie lewackiej Partii Razem do Sejmu dostało się 19 członków partii Wiosna Roberta Biedronia. Sam Robert Biedroń jest europosłem i nie startował w wyborach do Sejmu, ale do polskiego parlamentu dostał się jego chłopak, Krzysztof Śmiszek.

Teraz zapowiada on utworzenie zespołu parlamentarnego ds. LGBT. Przypomnijmy, że w poprzedniej kadencji Sejmu narodowcy założyli Narodowo-Demokratyczny Zespół Parlamentarny. Lewica, która wraca do Sejmu, chce tworzyć zespół ds. LGBT… To doskonale pokazuje, jaką “nową jakość” lewactwo wprowadza do polskiego parlamentaryzmu. Krzysztof Śmiszek zaatakował także projekt ustawy “Stop pedofilii”.

ZOBACZ TAKŻE: Łuksza: Lewica prawdopodobnie się pokłóci [WIDEO]

Zapowiedział, że do tworzenia zespołu parlamentarnego zaprosi także posłów Platformy Obywatelskiej. “Niech pokażą, czy naprawdę zależy im na tych kwestiach. Mamienie społeczeństwa, że PO jest taka liberalna to jedno, ale teraz stawiam karty na stół i mówię „sprawdzam” kto zapisze się do tego zespołu.” – mówi. My też chętnie będziemy się temu przyglądać. Oby Konfederacja w Sejmie patrzyła na ręce rządowi, antypolskiej opozycji i skrajnej lewicy, która wróciła do parlamentu.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY