[TYLKO U NAS] Znamy hasło Marszu Niepodległości 2019: “Miej w opiece Naród cały”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Organizatorzy Marszu Niepodległości 2019 zaprezentowali hasło tegorocznej edycji wydarzenia. Przemarsz 11 listopada będzie celebrowany zawołaniem “Miej w opiece Naród cały”.

Już za miesiąc Marsz Niepodległości 2019! Największa patriotyczna manifestacja w Europie ruszy z Ronda Dmowskiego już 10 rok z rzędu. To największa cykliczna manifestacja patriotyczna w Europie.

“Miej w opiece Naród cały” to słowa popularnej pieśni maryjnej “Z dawna Polski Tyś Królową”. Powstała ona w 2. połowie XIX wieku i przeszła potem liczne przeobrażenia.

WESPRZYJ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2019 –> KLIK

“Idziemy pod biało – czerwonymi barwami już 10 rok z rzędu. Z tej okazji chcemy przeżyć Święto Niepodległości jeszcze bardziej wyjątkowo” – zapowiadają organizatorzy Marszu Niepodległości 2019.

Wciąż można wspomóc organizację największej patriotycznej manifestacji w Europie. Marsz Niepodległości 2019 coraz bliżej, dlatego organizatorzy zachęcają do wpłat na portalu zrzutka.

Na co zostanie przeznaczona wpłata? Między innymi na scenę, nagłośnienie, oprawę artystyczną, namioty, platformy transportowe, środki zabezpieczające marsz, pomoc prawną czy grupy rekonstrukcyjne.

“Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą, wpłatę. To MY tworzymy ten Marsz” – zachęcają organizatorzy, którzy podkreślają, że do organizacji wydarzenia potrzebne jest wsparcie finansowe: “Działając razem możemy nadać naszemu świętu należnej powagi i doniosłości. Mamy ambitne plany, więc potrzebujemy waszej pomocy”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY