Łuksza: Lewica prawdopodobnie się pokłóci [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Jak co tydzień w czwartek redaktor Krzysztof Lech Łuksza w programie “Komentarz Polityczny” ocenił bieżącą sytuację polityczną w kraju. W jego opinii u Lewicy dojdzie prawdopodobnie do podziału. Oraz zauważył przyczyny wzrostu zainteresowania postulatami Lewicy przez młodzież.

“Lewica prawdopodobnie zaraz się pokłóci. Już słyszymy o tym, że SLD weźmie subwencję dla siebie. Dla Wiosny i Razem nic nie zostanie. Trzeba pamiętać, że te środowiska lewicowe są bardzo podzielone. Na pewno w sejmie będzie wesoło i różnorodnie”

– podzielił się ze swoim spostrzeżeniem Krzysztof Lech Łuksza.

Redaktor Michał Jelonek zachęcił do podjęcia tematu młodzieży głosującej na Lewicę. Coraz więcej młodych ludzi popiera ideę LGBT i socjaldemokratyczne.

“Lewica przyciąga młody elektorat między innymi buntem. W tej chwili prawica jest kojarzona z rządem. PiS w dużej mierze skompromitował prawicę. Przekaz, który lewica przygotowuje jest w pewien sposób łatwy do przyjęcia”

– spostrzegł redaktor wRealu24 oraz Mediów Narodowych.

Krzysztof Lech Łuksza zauważył, że Adrian Zandberg jest takim reprezentantem idei lewicowych, który potrafi je sprzedać młodzieży. Jego postać nie ma łatki oszołoma co czyni go niebezpiecznym względem prawicy.

Wesprzyj już dziś organizację X Marszu Niepodległości!

Cały wywiad w materiale poniżej:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY