REKLAMA

Atak hakerski na strony internetowe Wojciecha Sumlińskiego!

Nastąpił atak hakerski na stronę Wojciecha Sumlińskiego – „sumlinski.pl” i sklep internetowy „sumlinski.com.pl” , gdzie trwała przedsprzedaż książki „Powrót do Jedwabnego”. Podejrzewana jest strona izraelska, gdyż wcześniej o istnieniu książki została poinformowana Ambasada Izraela. Na tą chwilę została przywrócona sprawność stron.

Na stronie internetowej sumlinski.com.pl, trwała przedsprzedaż książki pt. Powrót do Jedwabnego. Dzisiaj nastąpił na nią oraz na stronę „sumlinski.pl” atak hakerów, którzy zablokowali normalną działalność – „Blisko dobę po rozpoczęciu przedsprzedaży książki POWRÓT DO JEDWABNEGO podjęto próbę ataku hakerskiego na stronę internetową sumlinski.pl, sklep internetowy sumlinski.com.pl oraz na wszystkie serwery Wydawnictwa”.

Czytaj więcej: [TYLKO U NAS] Znamy hasło Marszu Niepodległości 2019: „Miej w opiece Naród cały”

Wojciech Sumliński poinformował, że witryny internetowe, były wcześniej przygotowane na tego typu ataki, lecz przez nie musiała nastąpić tymczasowa blokada, by nie dopuścić do znaczących strat.

„Właściwie przygotowane zabezpieczenia – konieczne z racji tego typu działalności – próbę tę udaremniły, niemniej skutkowało to odcięciem wszelkiego dostępu, zarówno do stron, jak i serwerów”

Podejrzewa się, iż za tym atakiem może stać opcja izraelska, gdyż wczoraj Ambasada Izraela została poinformowana na Twitterze o właśnie tej przedsprzedaży książki o Jedwabnem.

” Tymczasem wczorajszym wpisem na Twitterze oficjalnie poinformowaliśmy Ambasadę Izraela (oznaczając ją) o jesiennej premierze – deklarując przesłanie książki na jej adres zaraz po premierze… Są sytuacje w których trudno wierzyć w przypadki”

Sytuacja została już opanowana i serwery wznowiły standardową pracę umożliwiając klientom i sympatykom twórczości Wojciecha Sumlińskiego na pozyskiwanie nowej lektury.

PILNE!Blisko dobę po rozpoczęciu przedsprzedaży książki POWRÓT DO JEDWABNEGO podjęto próbę ataku hakerskiego na stronę…

Opublikowany przez Wojciech Sumliński Czwartek, 17 października 2019

Wesprzyj już dziś organizację X Marszu Niepodległości!

REKLAMA

Komentarze