Bosak: “Media Narodowe miały ogromne znaczenie w sukcesie Konfederacji” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

Krzysztof Bosak był wczoraj gościem programu Mediów Narodowych. Nowy poseł zaznaczył, że Media Narodowe miały ogromne znaczenie w sukcesie Konfederacji.

“Dziękuję Mediom Narodowym, wszystkie nasze spotkania, cała nasza praca (…) to wszystko przyłożyło się do sukcesu (…) Media Narodowe i telewizja wRealu24, które współpracowały też z nami przy transmisji wydarzeń, miały tutaj chyba ogromne znaczenie przy kształtowaniu postaw wyborców, żeby nasi sympatycy, nasi wyborcy wiedzieli co w jakich sprawach myśleć”.

Krzysztof Bosak docenił cotygodniowe spotkania w telewizji Mediów Narodowych, pracę reporterską i informacyjną pracowników i wolontariuszy Mediów Narodowych. Było to według polityka Ruchu Narodowego szczególnie ważne ze względu na całkowity bojkot Konfederacji w mediach głównego nurtu. Cieszymy się, że dołożyliśmy swoją cegiełkę w sukcesie opcji prawdziwie narodowej i wolnościowej!

ZOBACZ TAKŻE: Bosak podsumowuje: “Zmowa mediów, kartelu partii okrągłostołowych przełamana”

Krzysztof Bosak w dalszej części rozmowy z redaktorem Michałem Jelonkiem mówił o swoich planach i zadaniach, które chce podjąć jako poseł Konfederacji z ramienia Ruchu Narodowego. Może mu w tym pomóc doświadczenie. Przypomnijmy, że Krzysztof Bosak był już narodowym posłem w latach 2005-07, kiedy to zasiadał w ławach poselskich z ramienia ówczesnej partii narodowej – Ligi Polskich Rodzin. Zachęcamy do obejrzenia całej rozmowy z Krzysztofem Bosakiem.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY