Konfederacja ostatecznie z jednym kołem poselskim

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Grzegorz Braun

Wczoraj Janusz Korwin-Mikke w wywiadzie dla wRealu24 stwierdził, że Konfederacja może podzielić się na dwa koła: narodowy i wolnościowy. W mediach społecznościowych trwała na ten temat gorąca dyskusja. Ostatecznie na dzisiejszej konferencji prasowej, liderzy ucięli spekulacje wykluczając taką możliwość.

Pomimo kontrowersyjnego stwierdzenia Janusza Korwina-Mikkego, Konfederacja nie rozdzieli się na dwa osobne koła poselskie. Na dzisiejszej konferencji prasowej w Sejmie, liderzy jasno poinformowali o utworzeniu wspólnego koła.

Czytaj więcej: Włoski rząd będzie wprowadzał „podatek sieciowy” dla międzynarodowych firm

“Jesteśmy tutaj razem: Wolność, KORWiN, Ruch Narodowy, KORONA-Konfederacja Korony Polskiej, Krzysztof Tołwiński, producenci rolno-spożywczy. Serce ruchu ludowego bije dzisiaj w Konfederacji. Bardzo się cieszymy, że ten sztandar, tak wysoko podniesiony, udało nam się utrzymać, mimo naporu, mimo przeciwności” – zakomunikował mediom, poseł Grzegorz Braun.

Dotychczasowy przewodniczący koła poselskiego Konfederacji poseł Jakub Kulesza stwierdził porównaj “jedenastkę” posłów do drużyny piłkarskiej – “Drużyna, która będzie miała podzielone zadania, gdzie będziemy w stanie realizować nasze punkty programowe w odpowiedni sposób, korzystając z tych narzędzi politycznych, jakie daje obecność w Sejmie”.

“Pracujemy razem na rzecz polskiego interesu narodowego, nowoczesnego państwa i tradycyjnych wartości” – podsumował prezes Ruchu Narodowego poseł Robert Winnicki.

Wesprzyj już dziś organizację X Marszu Niepodległości!

nczas.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY