Już za miesiąc Marsz Niepodległości! Idziemy pod biało-czerwonymi barwami 10 rok z rzędu

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Już za miesiąc Marsz Niepodległości! Największa patriotyczna manifestacja w Europie ruszy z Ronda Dmowskiego już 10 rok z rzędu.

To największa cykliczna manifestacja patriotyczna w Europie. “Idziemy pod biało – czerwonymi barwami już 10 rok z rzędu. Z tej okazji chcemy przeżyć Święto Niepodległości jeszcze bardziej wyjątkowo” – zapowiadają organizatorzy.

Wciąż można wspomóc organizację największej patriotycznej manifestacji w Europie. Marsz Niepodległości 2019 coraz bliżej, dlatego organizatorzy zachęcają do wpłat na portalu zrzutka.

WESPRZYJ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2019 –> KLIK

Na co zostanie przeznaczona wpłata? Między innymi na scenę, nagłośnienie, oprawę artystyczną, namioty, platformy transportowe, środki zabezpieczające marsz, pomoc prawną czy grupy rekonstrukcyjne.

“Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą, wpłatę. To MY tworzymy ten Marsz” – zachęcają organizatorzy, którzy podkreślają, że do organizacji wydarzenia potrzebne jest wsparcie finansowe: “Działając razem możemy nadać naszemu świętu należnej powagi i doniosłości. Mamy ambitne plany, więc potrzebujemy waszej pomocy”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY