Karambol na trasie S1 w kierunku Sosnowca: Zderzyło się sześć pojazdów

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ źródło: dziennikzachodni.pl

Na trasie S1 w pobliżu Sosnowca miał miejsce nad ranem karambol z udziałem pięciu aut i samochód ciężarowy. Trzy osoby zostały poszkodowane. Na miejscu pracują służby porządkowe i medyczne. Nie są znane przyczyny wypadku.

Karambol miał miejsce w pobliżu centrum logistycznego Biedronki w Sosnowcu. Udział w wypadku miało pięć samochodów osobowych oraz pojazd ciężarowy. W wyniku zdarzenia, trzy osoby zostały ranne.

Czytaj więcej: Turcy zdobywają cele w Syrii. Jest reakcja Trumpa

Asp. sztab. Sonia Keppe z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu powiedziała dla Wirtualnej Polski – “Trzy osoby zostały ranne, wszystkie zostały przewiezione do szpitala. Jeden z poszkodowanych wypadł przez przednią szybę pojazdu, dwie osoby były zakleszczone”.

Na miejscu zdarzenia pracują służby porządkowe, ratownicy medyczni oraz strażacy. Jak dotychczas nie ustalono wersji przyczyny karambolu. Trwa dochodzenie prowadzone przez funkcjonariuszy policji.

Trasa S1 przez karambol będzie zablokowana jeszcze przez kilka godzin. Policjanci starają się odblokować chociaż jeden pas do aktywnego ruchu drogowego.

Wesprzyj już dziś organizację X Marszu Niepodległości!

wp.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY